Friske gulerødder til kun 6 kr. og Clara Friis pærer til 20 kr. - se de lokale tilbud i Støvring

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Støvring og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Meny, Netto, Rema 1000 og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Mou okse eller hønsekødssuppe til 15 kr.

DagliBrugsen har et godt tilbud på Mou okse eller hønsekødssuppe af 1000 g til kun 15 kr. pr. stk. Tilbuddet gælder fra fredag den 12. september til torsdag den 25. september.

Meny: Omhu Danske Clara Friis pærer til 20 kr.

Hos Meny kan du få en bakke med 8 stk. Danske Clara Friis pærer til kun 20 kr. pr. bakke. Tilbuddet gælder fra fredag den 12. september til torsdag den 18. september.

Netto: Minimum pålæg til 10 kr.

Netto tilbyder Minimum pålæg i varianter som kyllingebryst, honningskinke eller skinke med urter til kun 10 kr. pr. 100 g. Tilbuddet gælder fra lørdag den 13. september til fredag den 19. september.

Rema 1000: Danske gulerødder til 6 kr.

Rema 1000 har et lækkert tilbud på danske gulerødder i pose, 1 kg for kun 6 kr. Tilbuddet gælder fra søndag den 14. september til lørdag den 20. september.

SuperBrugsen: Vila Annone eller Faustino V vin til 49 kr.

SuperBrugsen tilbyder Vila Annone eller Faustino V vin til 49 kr. pr. flaske. Før-prisen var 129,95 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 12. september til torsdag den 18. september.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.