Gode tilbud på Spier Note vin til 199 kr. og argentinsk ribeye steak til 110 kr.

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Støvring og fundet nogle attraktive tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Meny, Netto, Rema 1000 og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Spier Note vin til 199 kr. for 6 flasker

DagliBrugsen tilbyder Spier Note vin til en fantastisk pris på 199 kr. for 6 flasker. Dette tilbud er perfekt til vinelskere og gælder fra fredag den 28. februar til torsdag den 13. marts.

Meny: Argentinsk ribeye steak til 110 kr.

Hos Meny kan du få to stk. argentinsk ribeye steak (400 g) til kun 110 kr. Dette tilbud gælder fra fredag den 7. marts til torsdag den 13. marts.

Netto: Velmag dansk medister til 10 kr.

Netto har et godt tilbud på Velmag dansk medister til kun 10 kr. pr. pakke (300 g). Tilbuddet gælder fra lørdag den 8. marts til fredag den 14. marts.

Rema 1000: Bag-selv leverpostej til 5 kr.

Rema 1000 tilbyder bag-selv leverpostej (250 g, dybfrost) til en pris på kun 5 kr. Tilbuddet er gyldigt fra søndag den 9. marts til og med lørdag den 15. marts.

SuperBrugsen: Spangsberg flødeboller til 20 kr.

Hos SuperBrugsen kan du få en pakke Spangsberg flødeboller (124 g) til kun 20 kr. Dette tilbud gælder fra fredag den 7. marts til torsdag den 13. marts.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.