3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Støvring. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Støvring er en af de nyeste boliger på markedet villaen på Vestre Alle 19. Denne villa strækker sig over 130 kvadratmeter og består af 4 værelser. Det er en indbydende bolig prissat til 2.895.000 kr., beliggende på en grund på 768 kvadratmeter.
En anden mulighed i Støvring er ejerlejligheden på Støvringparken 16, st. th., der er på 62 kvadratmeter. Denne lejlighed byder på 3 værelser til en pris på 1.125.000 kr. Ejerlejligheden præsenterer en mere kompakt boligmulighed i området.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.