Cheasy skyr til 20 kr. og Valpolicella Ripasso til 49,95 kr. - Ugens lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Støvring og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Meny, Netto, Rema 1000 og SuperBrugsen/Kvickly.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Cheasy skyr til kun 20 kr.

DagliBrugsen tilbyder Cheasy skyr til en pris af kun 20 kr. pr. stk. for 1 kg. Dette tilbud er gyldigt fra fredag den 27. februar til torsdag den 12. marts.

Meny: Valpolicella Cà dei Nani Ripasso til 49,95 kr.

Hos Meny kan du få en flaske Valpolicella Cà dei Nani Ripasso til en pris på 49,95 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 27. februar til torsdag den 5. marts.

Netto: Matilde kakaoskummetmælk for 8 kr.

Netto har et godt tilbud på Matilde kakaoskummetmælk til kun 8 kr. pr. liter. Tilbuddet gælder fra lørdag den 28. februar til fredag den 6. marts.

Rema 1000: Hakket kød til 29 kr.

Rema 1000 tilbyder hakket kød, inklusive oksekød og kyllingekød, til 29 kr. for 400 g. Tilbuddet er gyldigt fra søndag den 1. marts til lørdag den 7. marts.

SuperBrugsen/Kvickly: Tulip pålæg til 10 kr.

SuperBrugsen og Kvickly har Tulip pålæg i flere varianter til en pris af 10 kr. pr. pakke. Dette tilbud gælder fra fredag den 27. februar til torsdag den 5. marts.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.